Účinná látka a způsob účinnosti přípravku®

Účinná látka a způsob účinnosti

Karsivan® obsahuje účinnou látku propentofyllin, který se používá i v humánní medicíně k léčbě poruch prokrvení. Podporuje aktivaci adenosinu, jehož úbytek je ve vyšším věku zodpovědný za výskyt klinických příznaků stáří. Stimulační účinky adenosinu způsobují, že Karsivan® účinkuje proti širokému spektru přibývajících příznaků stáří Vašeho psa.

Karsivan®
Karsivan® – Enormní terapeutický poteniciál pro všechny funkce orgánů (pro zvětšení prosím klikněte).

Způsob účinku Karsivanu®

  • Karsivan® zlepšuje prokrvení a zásobování mozku, srdce, svalstva a jiných životně důležitých orgánů kyslíkem.
  • Karsivan® působí proti věkem podmíněnému tuhnutí cévní stěny. Cévy zůstávají elastické, tím se snižuje odpor a ulehčuje práce srdce.
  • Karsivan® stupňuje srdeční výkon psa, tělo je tak efektivně zásobováno krví a kyslíkem.
  • Karsivan® zlepšuje vlastnosti červených krvinek a zabraňuje vzniku krevních sraženin.
  • Karsivan® způsobuje u malých hlodavců rozšíření průdušek plic. To podporuje dýchání a tím i příjem kyslíku prostřednictvím vdechovaného vzduchu. Zlepšuje dýchání.

Karsivan® podporuje při pravidelném podávání v potravě lepší prokrvení mozku, orgánů a svalstva. Lepší zásobování mozku kyslíkem působí pravděpodobně proti omezení mozkové činnosti způsobené věkem. Některé výzkumy ukázaly, že se po léčbě propentofyllinem projevila větší chuť k jídlu, snížená ztuhlost kloubů, lepší výdrž a větší radost z pohybu. Lepší přísun kyslíku do jednotlivých orgánů podporuje kvalitu života a vitalitu Vašeho psa, což pro Vás jako pro majitele psa přináší znatelně lepší a jednodušší společné spolužití.

Karsivan® výrazně podporuje prokrvení životně důležitých orgánů a zlepšuje jejich zásobování kyslíkem. Karsivan® tak u starých psů zvyšuje radost ze života. Rozdíl poznáte – a zamilujete si ho.

Karsivan®

Karsivan® byl vyvinut speciálně pro pohodu starých psů.

Karsivan®