Indikace – Zlepšení zdraví starých psů díky Karsivanu®

K nejčastějším zdravotním problémům starších psů patří následky stářím podmíněných poruch prokrvení. Příčinou je úbytek elasticity cévních stěn a změna vlastností červených krvinek. Následkem nedostatečného prokrvení dochází u starých psů k nedostatečnému zásobování těla kyslíkem.

Tyto poruchy prokrvení mohou vést k typickým problémům ve stáří jako je malátnost, únava, apatie, ztuhlost chůze, problémy při chůzi a vstávání, nechutenství, úbytek váhy, vypadávání chlupů a matné srsti.

Karsivan® zlepšuje centrální a periferní prokrvení a podporuje průtokové vlastnosti krve. Díky tomu působí v rozhodné míře proti obtížím spojeným se stářím. Efekt je často překvapující. Mnoho starších psů je po léčbě Karsivanem® živějších a aktivnějších – jejich radost z pohybu, výdrž a chuť opět roste.

Pokud se u Vašeho psa také projevují známky uvedených potíží ve stáří jako je malátnost, únava, apatie, ztuhlost chůze, problémy při chůzi a vstávání, nechutenství, úbytek váhy, vypadávání chlupů a matná srst, doporučujeme léčbu Karsivanem®.

Velmi důležité je včasné zahájení léčby. Z tohoto důvodu doporučujeme včasné a pravidelné návštěvy u Vašeho veterináře. Léčbu propentofyllinem, což je účinná látka, kterou Karsivan® obsahuje, doporučujeme pro psy velmi velkých plemen od věku 6 let, pro velká až střední plemena je to od věku 7 let a pro malá plemena od věku 9 let. Zde naleznete další informace o stáří psů a jejich životním očekávání.

Karsivan® může vyléčit mnohé potíže psů ve stáří v případě, že se včas rozpoznají.

Karsivan®

Karsivan® byl vyvinut speciálně pro pohodu starých psů.

Karsivan®